categorie:
Gezondheid
René Eijer (ex-profvoetballer), Saskia Lie Atjam (zangeres), Jelle Oosterwijk (tennisser)
Directeur:mevr. Anneke van der Zande
zet zich in om mensen met Multiple Sclerose in beweging te houden. Beweging op zowel mentaal als fysiek niveau, maar ook beweging in het onderzoeksveld is noodzakelijk om stappen te zetten in de strijd tegen MS.
Het Nationaal MS Fonds is de landelijke organisatie in de strijd tegen MS en bundelt de krachten op de gebieden voorlichting, coaching en onderzoek. Visie: Uitgaan van mogelijkheden met MS.
Uitgaan van mogelijkheden met MS. Het Can do-behandelprogramma is ontwikkeld om mensen met MS en hun partners/naasten te stimuleren om te kijken naar wat mogelijk is. Een medisch team is tijdens dit weekend aanwezig voor begeleiding.
Website project: klik hierontwikkeling en toepassing van het Can do-behandelprogramma naar aanleiding van het grote cognitieonderzoek en de film Ik kan leven met MS, waarin kwaliteit van leven centraal staat.
onderzoek naar het effect van het Can do-behandelprogramma afronden en het programma hierop aanpassen; uitbreiden van de regionale activiteiten; informatieve brochurereeks uitbreiden met nieuwe behandelmogelijkheden; onderzoeken financieren die de kwaliteit van leven direct kunnen beïnvloeden.
Ook u kunt donateur worden, al vanaf € 15 per jaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Anneke van der Zande.
Nederland
25.000 donateurs, 10.000 vrijwilligers en 6 medewerkers