Goede Doelen Gids

Wat verdienen goede doelendirecteuren?

Goede Doelen Journaal

Waar of niet waar?

Catalogus toont objecten veiling Koningin Juliana

din 15 februari 2011

Voorwerpen uit de nalatenschap van Koningin Juliana worden in maart 2011 geveild ten behoeve van goede doelen, onder meer het Prinses Beatrix Fonds.

De meeste voorwerpen zijn afkomstig uit Paleis Soestdijk en betreffen vooral gebruiksvoorwerpen, meubilair, servies, porselein en glaswerk, zilver en kunstwerken. Na aftrek van de veilingkosten gaat de gehele opbrengt van de veiling naar goede doelen. De Koningin heeft daarvoor het Prinses Beatrix Fonds gekozen.
Sotheby's heeft een catalogus uitgebracht waarin alle stukken te zien zijn. In RTL Boulevard was op 8 februari een filmpje over de veilingitems te zien. De kijkdagen zijn van 8 tot en met 13 maart in het gebouw van Sotheby's in Amsterdam. De veiling vindt plaats op maandag 14 tot en met donderdag 17 maart.

Gerelateerde goede doelen

Prinses Beatrix Fonds

Maak van uw afscheid een nieuw begin