Goede Doelen Gids

Wat verdienen goede doelendirecteuren?

Goede Doelen Journaal

Waar of niet waar?

Een Kanjer van Goud: Reninka de Koker

vri 10 december 2010

Binnenkort staat Reninka de Koker centraal in het televisieprogramma ‘Kanjers van Goud’, dat mensen portretteert die zich met enthousiasme voor anderen inzetten. De Koker werkt voor het Liliane Fonds.

Projecten die in ‘Kanjers van Goud' aan bod komen, zijn mede mogelijk gemaakt door de Nationale Postcode Loterij. De 41-jarige Vlaamse ergotherapeute Reninka de Koker ondersteunt al jaren kinderen en jongeren met een handicap in Nicaragua, namens het Liliane Fonds. Reninka is te zien in de aflevering van 12 december.
In ‘Kanjers van Goud' wordt Reninka verrast door een hereniging met jeugdvriendin Helga. Zij komt haar, samen met presentatrice Caroline Tensen, opzoeken in Nicaragua. Ze zien hoe Reninka ouders, begeleiders en leraren leert hoe zij het beste met een handicap van kinderen kunnen omgaan. Daardoor kunnen zij in hun dagelijkse omgeving ook oefeningen met hen doen. Reninka neemt Helga en Caroline mee naar projecten van Los Pipitos, partnerorganisatie van het Liliane Fonds. Dit is een vereniging van ouders van kinderen met een handicap. Zij zetten zich gezamenlijk in voor de ontwikkeling en integratie van hun kinderen.
Projecten die in ‘Kanjers van Goud' aan bod komen, zijn mede mogelijk gemaakt door de Nationale Postcode Loterij.

Gerelateerde goede doelen

Liliane Fonds, St.

Maak van uw afscheid een nieuw begin