Voetballer schenkt 10.000 euro aan Nederlandse Cystic Fibrosis Stichting
vri 24 juni 2011Ricardo Ippel, aanvaller bij voetbalclub Willem II, overhandigde onlangs een cheque van 10.000 euro aan de Nederlandse Cystic Fibrosis Stichting (NCFS).
Ricardo won dit bedrag bij een Voetbal Poker Gala voor het goede doel. Ricardo koos voor de NCFS, omdat hij in zijn directe omgeving een aantal mensen kent met cystic fibrosis. De NCFS zal de gift besteden aan onderzoek naar een langer en beter leven van mensen met cystic fibrosis.
Het Voetbal Poker Gala werd georganiseerd door Pokerstars. Deelnemers waren bekende Nederlanders, onder wie sporters als Richard Witsche, Raymond Sluiter en Fatima Moreira de Melo. De winnaar van het Poker Gala ontving 10.000 euro voor een goed doel naar keuze.




