Voor de dertigste keer: de 80 van de Langstraat
din 31 augustus 2010De 80 van de Langstraat is een wandeltocht van 80 kilometer, die binnen 20 uur gelopen moet worden. De organisatie van de 80 van de Langstraat en het Liliane Fonds werken al sinds 1990 samen.
Op zaterdag 11 september start in Waalwijk voor de dertigste keer de 80 van de Langstraat. Deze officiële Kennedymars vormt al sinds 1981 een traditie in de Langstraat, een streek in Noord-Brabant. De betrokkenheid van de inwoners langs de route zorgt elk jaar voor een waar volksfeest. Iedere vijf kilometer is er een doorlooppost waar eten of drinken wordt uitgedeeld.
Dit jaar verstrekt de 80 van de Langstraat enkele startnummers die speciaal ten goede komen aan goede doelen. Er kan per opbod op deze startnummers worden geboden. Wie het Liliane Fonds wil steunen, kan bieden op de startnummers 1 en 3000. Dit kan tot 5 september via een e-mail naar .
Het Liliane Fonds ontvangt al jaren giften via de bloemen- en snoepverkoop langs de route. Daarnaast kunnen individuele deelnemers of groepen zich laten sponsoren voor het fonds.



