Waar of niet waar?

Waar of niet waar?

Week van de Smaak

vri 25 september 2009

In de Week van de Smaak, die van 20 tot 27 september wordt gehouden, wordt speciale aandacht gegeven aan ambachtelijk bereide producten, biologische topproducten, het Nederlands streekproduct, seizoensproducten en bijzondere en vergeten smaken, aldus de Dierenbescherming.

De achterliggende doelstelling van de jaarlijkse Week van de Smaak is om een economische impuls te geven aan de productie, verwerking en bereiding van duurzaam en meer regionaal en streekgebonden producten met een accent op biologisch. Producten, proeverijen en menu's die onder de vlag van de Week van de Smaak onder de aandacht worden gebracht, voldoen aan zes kernwaarden: ambachtelijk, seizoensgebonden, diervriendelijk, natuurzuiver (zonder additieven), duurzaam en herkomst bekend.
Er is de hele week door het hele land van alles georganiseerd. Meer informatie is te vinden op http://www.weekvandesmaak.nl.

Gerelateerde goede doelen

Dierenbescherming
Goede Doelen Gids

Wat verdienen goede doelendirecteuren?